rss twitter

Müşteri Hizmetleri 0534 660 18 88
info@ankarasaatpromosyon.com

Hakkımızda

Firmamız  Ankara Saat Promosyon  2011 yılında kurulmuş olup promosyon duvar saatlerini üretmektedir. Ankara’da üretim merkezimizde üretilen saatleri iç piyasada müşterilerimize ulaştırıyoruz. Diğer promosyon, hediyelik ürünler ve matbaa ürünlerini yurtiçindeki pazardan temin edip promosyon ve hediyelik eşya ürünlerinin reklam, baskılı reklam ve toptan satışını yapmaktayız.

Firmamız prensip olarak müşterimizi kazanmak adına verimli olmayı, müşterimize harcadığı paranın yerine gitmesi için çaba sarf etmeyi ilke edinmiştir, çalıştığı firmaların marka değerini yukarlara taşımak için uğraş verip , bunları yaparken amatör ruhla çalışıp  profesyonel çözümler üretmektedir.

Binlerce çeşit ürünü kendi deposunda bulunduran firmamız, ürettiği duvar saatlerini ve reklam promosyon ürünlerini talep eden müşterilerimize en kısa sürede ulaştırmaktadır.

Firmamız İmalat ettiği ve piyasaya sunduğu ürünlere yaptığı kaliteli baskılar ile müşterilerimizin kurum içi hediyelerine ve özel günlerde isme özel, unvan vb. lazerli baskı yaparak hediyenin değerini ve kıymetini  hem kurumun personel nezdinde itibarına katkı sağlarken hem de personelin onure edilmesine katkı sağlamaktadır. Ayrıca firmalara reklam, promosyon ve tanıtım amacıyla ihtiyaç duydukları ürünleri baskılı ve baskısız olarak temin ederek firmaların piyasada tanınırlık oranlarının yükselmesini sağlamaktadır.

Geçmişten bugünümüze içinde bulunduğu piyasanın en değerli firmaları arasında kendisine yer bulmuş firmamız, gelecek vizyonu ile bu öncü olma iddiasını sürdürecektir.
 

Bize Ulaşın


ANKARA SAAT PROMOSYON
BİZİ ARAYIN 0534 660 18 88
Tıp Fakültesi Cad. Şadırvan Sok.
No : 2- p / 11 Mamak / ANKARA

Promosyon Ürünleri


Ankara Saat Promosyon; Firmanızın akılda kalıcı, Reklam ve Promosyon ürünleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Takvim, Powerbank, Usb Kalem, Küp notluk, ambalaj kâğıdı, bardak altlığı, ıslak mendil, kalem, kutu, menü kabı, oto kokusu, poşet, saat, ajanda gibi çeşitli reklam ve promosyon ürünlerini de tasarlamak ve size ulaştırmaktadır.
Email Listesi


Email listemize kaydolarak, yeni ürün ve indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz!.

Ekle


©2024 Ankara Saat Promosyon

Web Tasarım
Whatsapp
Whatsapp'tan Bize Ulaşın.